Yaltso’dan, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası’na Ziyaret

Odamız Afyonkarahisar iline bağlı Dinar İlçesi Ticaret ve Sanayi Odası’na 29 Aralık 2015 Salı günü ziyaret gerçekleştirdi.Odalar arası kıyaslama yapmak, TOBB Akreditasyon Sistemi ve TSE Kalite Yönetim Sistemi kapsamında iyi uygulamaları paylaşmak amacıyla gerçekleşen ziyarette Yaltso ekibini Dinar TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hakan Uyan ve Genel Sekreter Tansu Kurt karşıladı. 


Yönetim Kurulu Başkanı ile yapılan sohbet ve görüş alış verişlerinin ardından iki oda personellerinin katıldığı kıyaslama toplantısı geçildi.


Kıyaslama toplantısına ev sahibi Dinar Ticaret ve Sanayi Odası’ndan; Genel Sekreter Tansu Kurt, Ticaret Sicil Müdürü Faden Kum, Ticaret Sicil Müdür Yrd. Suat Aker, Ticaret Sicil Memuru Ali Düztepe ve Memur Belgin Bekle, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nda ise Genel Sekreter Mehmet Sesli, Ticaret Sicil Müdür V. Oğuz Kodal, Bilgi İşlem Memuru Mustafa Pişirici katıldı.


Toplantıda iki oda iyi uygulamalar paylaşılarak karşılıklı iş birliği çalışmaları değerlendirilerek rapor haline getirildi.


Haber Resimleri