AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ SÜREYYA SADİ BİLGİÇ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ SÜREYYA SADİ BİLGİÇ ODAMIZI ZİYARET ETTİ


Adalet ve Kalkınma Partisi Isparta Milletvekili ve 26. Dönem TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç, Ak Parti İl ve İlçe Teşkilatlarıyla birlikte Odamızı ziyaret etti.


03 Aralık 2015 Perşembe günü saat 16:30 da Oda Meclis Salonunda gerçekleşen ziyarette, Ak Parti Heyeti ve Yalvaç Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer’i, Oda Meclis Başkanı Fevzi Yüncü, Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik ve Yönetim Kurulu ile Meclis Üyeleri karşıladı.

 

Gerçekleşen görüşmede, Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik ve Yalvaç Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer, Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’e TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanlığına seçilmesinden dolayı tebrik ettiler.


Daha sonra, Yalvaç’a gelecek doğalgaz ile Yalvaç OSB’nin mevcut durumu hakkında bilgi verildi.


Yalvaç OSB’nin arazi kamulaştırması için ikinci 1.000.000-TL ödeneğin Yalvaç OSB’ye aktarılması konusunda kendilerine tekrar teşekkür ettiler.


Görüşmenin devamında Süreyya Sadi Bilgiç, hem doğalgazın Yalvaç’a getirilmesi hem de Yalvaç OSB’nin hayata geçirilmesi için gereken desteği vermeye devam edeceğini söyledi. 


Görüşmelerin sonunda Başkan Nuri Dirik,  26. Dönem TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanlığına seçilen Süreyya Sadi Bilgiç’e, ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu ifade etti ve başarıların devamını diledi. 


Haber Resimleri