ISUBÜ YMYO’ DAN ODAMIZA ZİYARET

09/26/2019

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yalvaç Yüksekokulları Müdürleri Odamıza ziyarette bulundular.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Yalçın Kurucu’nun 25.09.2019 tarihinde saat: 11:00 ‘da Odamızda konuk ettiği, Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yalvaç Büyükkutlu Uygulamalı Bilimler Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Nesrin Şalvarcı Türeli ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ömer Erdoğan ile öğrencilerin ilçemizden beklentileri üzerine fikir alışverişinde bulundular.

Başlıca sorunlar olarak; öğrenciye hitap eden lokantaların olmayışı, toplu taşımanın pahalılığı, yüksek ücretli kiralar vb. görülmekte. Başkanımız Yalçın Kurucu konuşmasında; öğrencinin ilçemizi tercih etmesi için avantajlı yönlerimizin daha fazla olması gerekmekte, diğer ilçe ve illerle yarış içinde olmalıyız. Üyelerimiz bu anlayış içinde her zaman yer almıştır. Oda olarak üniversitemizle birlikte her türlü çalışma içine girmeye hazırız. Öğrencilerimizin taleplerini araştıralım anket çalışmaları yapalım ve sorunlarını ivedilikle çözelim dedi.

Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileten Başkan Kurucu, bu tür istişare ziyaretlerin daha sık yapılıp, neticesinde aşılmayacak sorun kalmayacaktır dedi.