YALTSO YENİ HİZMET BİNASININ TEMELLERİ ATILDI

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası yeni hizmet binasının temeli, Oda Başkanı Yalçın Kurucu ve Meclis Başkanı M. Afşin Durutürk ile Meclis üyelerinin katıldığı tören ile atıldı.

Temeli atılan yeni hizmet binası hakkında bilgiler veren Oda Başkanı Yalçın Kurucu, " İlçemiz, Gelendost, Şarkikaraağaç ve Yenişarbademli ilçelerinde faaliyet vermektedir.  Belediyeden kiralık olan mevcut hizmet binamız, sayısı artan üyelerimiz için artık yetersiz kalmakta, yenileme bedeli yüksek olmakla beraber, diğer kurumlar için servis açılması mümkün olmamaktadır. Bu yeni binamızda başta YALVAÇ OSB, KOSGEB, BAKA, İŞ-KUR Müdürlüğüne ait fiziki mekân tahsisleri rahatlıkla mümkün olacaktır.

"Üyelerimizin rahat hizmet alacağı bir bina olacak"

Yeni hizmet binasının 4 kattan oluştuğunu belirten Kurucu “binamız 260 m2 üzerine kurulu toplamda 1128 m2 den oluşmaktadır. Projede arşiv olarak kullanılacak olan bodrum kat, üye işlemlerinin yapılacağı giriş kat, Yönetim ve temsilciliklerin bulunacağı 2. Kat ve odamız prestijine yakışır çok amaçlı da kullanılabilecek toplantı salonu 3. katta bulunacaktır.

Mümkün olan en kısa sürede hizmete açmayı planlıyoruz, yapımında bizlerden maddi manevi desteğini esirgemeyen TOBB Başkanımız Sayın M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’ na buradan teşekkürleri bir borç biliyorum”. Dedi

Haber Resimleri