TOBB YÖNETİM KURULU ÜYESİ VE ATSO BAŞKANI DAVUT ÇETİN İLE TOBB ODALAR MÜDÜRÜ VOLKAN TUFAN ODAMIZI ZİYARET ETTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut ÇETİN ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Odalar Müdürü Volkan Tufan Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Ziyarette, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu ve Meclis Başkanı Afşin Durutürk hazır bulundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, gerçekleştirdikleri ziyaretler ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, bölgede bulunan tüm Oda ve Borsalara ziyaretler gerçekleştirdiklerini, bu ziyaretlerdeki esas amacın; şehirlerin ve Oda/Borsaların sorunlarını öğrenerek bu sorunların Ankara'da dile getirilmesini sağlamak olduğunu söyledi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Yalçın Kurucu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ve mutluluğu ifade ederek, ilçemiz imalat sanayi, tarım, hayvancılık ve Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgiler verdi. 

Oda Hizmet Binasında gerçekleşen ziyaret, ilçemizde bulunan tarihi konakta yenilen öğle yemeği ve Yalvaç turundan sonra karşılıklı hediye takdimi ile son buldu.

Haber Resimleri