YALTSO’ DAN ISPARTA BELEDİYESİNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

05/29/2019

Yalvaç Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Yalçın Kurucu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Tahta Isparta Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen’ e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’ i tebrik eden Yalçın Kurucu, şu sözlere yer verdi; “Yerel seçimlerin öncelikle milletimize hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Başkanımızın çalışma azmini ve enerjisini ITSO dan biliyoruz,   Isparta’nın her kesiminin sorun ve çözüm yollarını zaten bilen biridir. Sivil toplum kuruluşları ve belediyelerin ortak yanı halkını kalkındırma, halkına hizmet etmek, Şükrü Başkanımla TOBB bünyesinde fikir birliğinde çalıştığımız gibi bugünde çalışmalar yapmaya hazırız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Başdeğirmen, “Isparta tüm kuruluşları ile uyum içinde çalışıyoruz, kamu kurumlarından esnaf odalarına, ticaret borsasından, ticaret odalarına kadar bir uyum içinde çalıştık çalışmaya devam edeceğiz,  Yıllardır beraber çalıştığımız iki kardeş kuruma belediyeyi de arasını alarak daha fazla kardeşliğini pekiştirdik” dedi.

Haber Resimleri