HALİL HİLMİ TÜTÜTÜNCÜ’ DEN ODAMIZA ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yalvaç Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı, Halil Hilmi Tütüncü, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası (YALTSO) ‘yu 11 Mart Pazartesi günü Saat: 21:00’de ziyaret etti.

Odamız adına, Meclis Başkanı M. Afşin Durutürk, Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu ile birlikte Yönetim Kurulu ve Odamız Meclis üyeleri karşıladı.

Yalvaç TSO Başkanı Kurucu, Halil Hilmi Tütüncü’ye öncelikle Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür etti. Kurucu, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde başarı dileklerini ifade ettiği konuşmasında, Oda olarak birçok etkinliğe ev sahipliği yaptıklarını, adeta Yalvaç’ın yerel dinamiklerinin hareket merkezi haline geldiklerini dile getirdi.

Başkanımız ayrıca Yalvaç’ ın sürekli gelişmeye açık olduğunu, Oda olarak diğer tüm kurumlarla birlikte bu gelişmeye öncülük etmeye çalıştıklarını, bu kapsamda faaliyetler ve görüşmeler yaptıklarını söyledi.

MHP Yalvaç Belediye Başkan Adayı Halil Hilmi Tütüncü’ de, Yalvaç TSO yöneticilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, sivil toplum kuruluşlarını çok önemsediklerini belirttiği açıklamasında seçim çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.