TOBB ISPARTA İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU ve KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANI SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

03/07/2019

TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan ve Başkan Yardımcıları seçimleri 06.03.2019 Tarihinde Isparta Ticaret Borsası, Kadın Girişimciler Kurulu Başkan ve Başkan Yardımcıları seçimleri Isparta Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleşti.

Açılış konuşmasında ardından yapılan seçimde ve Uğur Büyükçulcu Başkan, Odamız üyesi Uğur Çetin, Kadir Özkan, Ahmet Sincer Başkan Yardımcılığı görevine seçilmiştir.  Seçimin ardından söz alan İlGGK Başkanı Uğur Büyükçulcu: “ İcra komitesi üyelerimiz teveccühüyle tekrardan Başkan seçilmem beni ziyadesiyle onure etmiştir. Bizler buraya gönüllük esasına dayalı hizmet vermek için geldik. Ahmet Başkanımızın da dediği gibi, ilimize fayda sağlamak ve projeler üretmek için çalışmalıyız. Önceki dönemlerde yaşamış olduğumuz tecrübeler yeni dönemimize ışık tutacaktır. Yeni dönemimiz hepimize hayırlı olsun.” dedi.

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Koordinesinde faaliyetlerini yürüten Kadın Girişimciler Kurulu seçimlerini de tamamladı. Başkanlığına Hediye Un Fabrikası Yönetim Kurulu Üyesi Zuhal Büyükçulcu’nun seçildiği Kadın Girişimciler Kurulu’nun Başkan Yardımcıları ve Odamızdan Paris Tercüme Bürosu Şerife Hanım Ekici, Çanakoğlu Metal Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Deregümü Narlı seçildi.

Bu dönem Genç Girişimciler Kurulu hem de Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcılığı Odamız üyelerinden seçilmesi ve kurul çalışmalarında aktif rol almalarından dolayı üyelerimize teşekkür eder. Çalışmalarında başarılar dileriz.

Haber Resimleri