CUMHURİYET HALK PARTİSİ' DEN ODAMIZA ZİYARET

02/26/2019

31 Mart mahalli idareler seçimleri öncesinde temaslarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Yalvaç Belediye Başkan Adayı Erkan Ünal ve ilçe teşkilatı ile beraberindeki heyet 25 Şubat 2019 Saat 21.00 da Odamızı ziyarette bulundular.

Odamız adına Yalvaç TSO Meclis Başkanı M. Afşin Durutürk, Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı.

Ziyaretlerinden dolayı CHP heyetine teşekkür eden Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu, Yalvaç’ ın güncel iktisadi durumundan bahsederek önümüzdeki dönemde yapılması gereken çalışmalar hakkında bilgi ve görüşlerini konuklarla paylaştı. Yalvaç’ ın turizm ve sanayi konusundaki önceliklerinden de bahseden Yalçın Kurucu, İlçemizdeki turizm potansiyelini gelir ve katma değere çevirmek için yapılması gereken çalışmaları anlattı. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yalçın Kurucu biz Yalvaç TSO olarak,  31 Mart’da yapılacak olan yerel seçimlerin. Ülkemize ve Yalvaç’ ımıza hayırlı olmasını diliyorum Cumhuriyet Halk Partisi CHP Yalvaç Belediye Başkan Adayı Erkan Ünal’ a seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Resimleri