SAADET PARTİSİNDEN ODAMIZA ZİYARET

02/19/2019

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimi öncesi temaslarını sürdüren Saadet Partisi Yalvaç İlçe Başkanlığı Yalvaç TSO’ yu ziyaret etti. Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Mücahit Gülcan ve beraberindeki heyeti, Odamız adına Yalvaç TSO Meclis Başkanı M. Afşin Durutürk, Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalvaç TSO Başkanı Yalçın Kurucu, odanın faaliyetleri ile ilgili misafirlerini bilgilendirdi.

Yalvaç’ta ekonomik anlamda yeni imkânlar oluşturmak üzere çalışmalar yürüttüklerini kaydeden Kurucu, bu süreçte şehrin dinamikleri ile ortak hareket etmeye gayret gösterdiklerini ifade etti. Yalvaç TSO’ nun bölgemizin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu vurgulayan Yalçın Kurucu, bölge halkına faydalı olacak her platformda yer almaya özen gösterdiklerini belirtti. Konuşmasının sonunda 31 Mart’ta yapılacak seçimlerin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak Saadet partisi heyetine başarılar diledi.

Haber Resimleri