MOTORLU KARA TAŞITLARI SINAVINDA BAŞARILI OLAN KURSİYERLERİN BELGELERİ TÖRENLE DAĞITILDI

01/10/2019

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik Belgelendirme A.Ş. tarafından yürütülen mesleki yeterlilik belgeleri dağıtımları tüm hızıyla devam ediyor.

Motorlu Kara Taşıtları Sınavı Seviye 5 olmak üzere Mesleki Yeterlilik Sınavı sınava giren 25 kursiyerden 18 kişi başarılı olurken 7 kursiyerimiz tekrardan yazılı ve uygulama olmak üzere sınav tekrarı yapacaklardır.
Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonunda yapılan törene Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın KURUCU belgeleri almayı hak kazanan kursiyerlere belgelerini teslim ederek, ticari hayatlarında başarılar diledi. “İyi ki YALTSO var iyi ki bu sertifikaları ilçemizde tamamlayabiliyoruz, Seviye 5 Galericilik sertifikalarının ikincisinin başvurularını tamamladık en kısa zamanda telafi sınavı ile birlikte bitireceğiz, yeni yürürlüğe giren emlakçılık yeterlilik sertifikası için başvuruları almaya başlayacağız. Bunlarla sınırlı değil, bölgemizin ihtiyacı olan her türlü eğitimi ve sertifikayı başvurularınız olması durumunda vermeye hazırız” dedi.