SÜREYYA SADİ BİLGİÇ’ DEN ODAMIZA ZİYARET

06/08/2018

Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Isparta Milletvekili Sayın Süreyya Sadi Bilgiç ve beraberindeki heyet ile saat 11:30’ da Odamızı ziyaret ettiler.

Heyeti Odamızdan, Meclis Başkanımız M. Afşin Durutürk, Yönetim Kurulu Başkanımız Yalçın Kurucu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Öztürk, Yönetim Kurulu Sayman Üye Nuri Çoban, ve Yönetim Kurulu üyeleri Ekrem Kara, E. Yusuf Kodaloğlu, Uğur Tahta, Cevat Özuğur ve Meclis Üyelerinden, Abdullah Çetinkaya, Süreyya Oruç, Ahmet Bıçaklı, Ali Koçak karşılamada yer aldılar.

Başkanımız Sayın Kurucu konuşmasında; Bölgemizin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odamıza hoş geldiniz. Göreve geldiğimiz ilk günlerde bizi Ankara’ ya davet eden ve en güzel şekilde ağırlayan Sayın Milletvekilimize sizlerin önünde tekrar teşekkür etmek istiyorum, kendisi OSB konusunda bize desteklerini esirgemedi, bizlerde son aşamasına gelmiş olan OSB yi biran evvel hayata geçirmek istiyoruz. Bölgemizin ana geçim kaynağı olan ziraatın daha ileri seviyelere gelmesi için TOBB desteği ile ilçemize Ziraat Lisesi hayata geçirmek istiyoruz. Sizleri çok daha iyi ortamlarda ağırlamak isterdik inşallah ilerleyen yıllarda da sizlere daha güzel hizmetler verebileceğimiz daha iyi ortamlarda ağırlayacağımız yeni hizmet binasına geçmek istiyoruz dedi.

Milletvekilimiz Süreyya Sadi Bilgiç konuşmasında; Öncelikle Başkanlarımıza çok teşekkür ederim çünkü sivil toplum kuruluşlarında hizmet vermek gönül, emek işi. Kendi işinden zaman ayırmak bölgenin konularıyla ilgilenmek takdire şayan bir durumdur. Isparta Ticaret ve Sanayi Odasının yeni binasını hayata geçirdik orada tüm işlerinizi bir yerde görebileceğiniz kurumları aynı çatı altında birleştirdik. Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’ da bunları fazlasıyla hak eden güzide Odamızdır. Yeni hizmet binalarında bir an evvel kavuşmalarını temenni ederim dedi. Seçim çalışmaları ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Sözlerine, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirerek başlayan Yalvaç TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Kurucu “Öncelikle yönetim kurulum ve şahsım adına belirtmek isterim ki sizleri Odamızda görmekten dolayı son derece mutluyuz. Sayın Süreyya Sadi Bilgiç’in, Yalvaç için kurduğu cümlelerden ve özverili çalışmalarından dolayı, sizlerin önünde teşekkür etmek istiyorum. 24 Haziran seçimlerinin millet olarak huzur içinde ve başarıyla gerçekleştirilmesini, sonuçlarının da bölgemiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diledi. Yalvaç ve bölgemiz için çok güzel projelerimiz var. Bu projeleri hayata geçirmek için çalışmalarımıza başladık. Üyelerimizin sorunlarına çözüm bulabilmek için elimizden geleni yapacağız. Her zaman birlik ve beraberlik içinde çalışarak güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Haber Resimleri