YALTSO' DAN TOBB BAŞKANI RIFAT HİSARCIKLIOĞLU' NA ZİYARET

05/01/2018

Yönetim Kurulumuz 01.05.2018, saat 12:45 de TOBB' ne birlik başkanımız Sayın M. Rıfat Hisarcıklıoğluna ziyarette bulundular

 Odamızdan, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Yalçın Kurucu, Meclis Başkanımız M. Afşin Durutürk, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serkan Öztürk, Sayman Üye Nuri Çoban, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ekrem Kara, E. Yusuf Kodaloğlu, Uğur Tahta, Cevat Özuğur katıldılar.

Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Yönetim Kurulu Başkanımız Yalçın kurucu Odamızın hedefleri hakkındabilgilendirmelerde bulundu ve yeni hizmet binası ile ilgili projeler sundu.

Başkanımız Yalçın Kurucu, ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Çok sıcak karşılandık çok memnun kaldık. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Biz ticaret ve sanayi odası yönetiminde ilk defa görev alıyoruz ve TOBB’a ilk gelişimiz. Bu kadar sıcak ve güzel karşılanacağımızı hiç beklemiyordum. Sayın Başkan’a çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu seçimlerin öncelikle odamız ve ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Rifat Başkanımız bu büyük odayı, biz küçük odalara bile kapılarını açarak, bizleri onore ettiler. Biz de her zaman arkasındayız” dedi.

Haber Resimleri