Odamızda Online İşlemler Hizmete Girdi

Çağımızın en hızlı ödeme ve hizmet alma yöntemlerinden biri olan online (Web Üzerinden Çevrimiçi) işlemler hizmete girdi.

Birliğimizin alt yapısını oluşturduğu güvenilir ödeme ve belge alma sistemi ile üyelerimizi artık istediği yerde ve zamanda belgesini alabilecek veya aidatını ödeyebilecektir. Odamız web sayfası www.yalvactso.org.tr üzerinden Online işlemler başlığı altında kolayca erişim sağlanabilmektedir. Aidat ödeme için Oda sicil numarası (Altı hane olacak şekilde üye numaranızın önüne 0 ilave ederek)ve vergi numaranızı bilmeniz yeterlidir. Yapılandırmalarınızı ve aidatlarınızı bu sayfa altından ödemeniz kolaylıkla sağlanmaktadır. 


Odamızdan size gerekli olan Faaliyet Belgesi, Sicil Kayıt Sureti, Sicil Kayıt Levhası, Ticari Ehliyet Belgesi, Ticari İkametgah Belgesi, Ortaklık Teyit Belgesi  evrakları da yine online işlemler başlığı altında E-Belge Hizmetleri sayfasından ulaşılabilmektedir. Odamız Sicil No, Vergi Not Tc Kimlik Numarası ile kolaylıkla üye olunarak sistemden istenilen evraklar alınabilmektedir. Güncel cep telefonu bilginizin önemli olduğu alt yapıda ödeme ile ilgili sorun yaşamanız durumunda Odamızla bağlantıya geçerek iletişim bilgilerinizi güncellemek gerekebilmektedir.

Ayrıntılı bilgi ve teknik destek almak için 0246 441 3374 nolu telefon ve info@yalvactso.org.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.


Üyelerimize duyurulur.


Yönetim Kurulu