ADALET VE KALKINMA PARTİSİ YALVAÇ İLÇE YÖNETİMİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Yalvaç İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu ve İl Genel Meclis Üyesi İrfan Korkmaz ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Odamızı ziyaret etti.

21 Mart 2017 Salı günü saat 14:00 te Oda Meclis Salonunda gerçekleşen ziyarette Ak Parti heyetini Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik, Genel Sekreter Mehmet Sesli karşıladı.

Gerçekleşen görüşmede, Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik Ak Parti heyetine, İlçemizin sorunlarının yanı sıra doğalgaz konusunda, Yalvaç OSB mevcut durumu hakkında ve Odamızın diğer çalışmalar konusunda bilgiler verdi.

Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Ahmet Sektioğlu ve İl Genel Meclis Üyesi İrfan Korkmaz Yalvaç için hayati öneme sahip doğalgaz ve Yalvaç OSB konusunda her zaman desteğe hazır olduklarını,  tüm sivil toplum örgütleriyle bu projeleri gerçekleştirmek için işbirliği içerisinde çalışacaklarını dile getirdi.

Görüşmelerin sonunda Başkan Nuri Dirik,  16 Nisan’da yapılacak Halk Oylamasının ülkemiz için hayırlı olmasını temenni etti ve Ak Parti heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, başarılar diledi.