R. Nuri Dirik, İş Adamlarıyla Başbakan Yardımcı Mehmet Şimşek' in Yanında

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Isparta’yı ziyaretinde işadamlarıyla biraraya gelerek toplantı yaptı. Toplantıda Isparta Valisi Şehmus Günaydın, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkan Vekili Ahmet Tural, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Adar, protokol üyeleri, çok sayıda işadamı ve siyasi parti temsilcileri hazır bulundu.

Süleyman Demirel Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılan toplantıda Başbakan Yardımcısı Şimşek’e Isparta Valisi Günaydın, Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Bilgiç Isparta’nın ekonomik ve sosyal durumu hakkında bilgiler vererek taleplerini ilettiler.

Ardından, Başbakan Yardımcısı Şimşek, ülkenin ekonomik durumu ve referandum konularında bilgiler verdi. Başbakan Yardımcısı Şimşek, konuşmasının ardından işadamlarının sorunlarını teker teker dinleyerek çözüm noktasında çalışmalar yapılacağını anlattı.

İlçemizden Başkanımız Ramazan Nuri Dirik, Basmacıoğlu Grup Yön Kur. Başkanı Ata Basmacı ve Dakduklu Madencilik Ltd. Şti Yön Kur Başkanı Rıtvan Dakduklu Katıldılar