ODAMIZDA AKREDİTASYON BELGE YENİLEME DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2013 Yılında 9. Dönem Oda/Borsalar arasında Akredite olan Odamıza, TOBB Akreditasyon Sistemi 2016 yılı Belge Yenileme Denetimi 29.11.2016 tarihinde Türk Loydu Denetçisi Engin Deniz tarafından gerçekleştirildi.

Ziyaret kapsamında yapılan açılış toplantısında Oda Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik, Başkan Yardımcıları Harun Kurucu, Ali Erdoğan, Yönetim Kurulu Üyeleri Atila Başaran, Süleyman Erol, Mehmet Cantekin ve Osman Köse, Genel Sekreter Mehmet Sesli, Akreditasyon Sorumlusu Oğuz Kodal ve Oda Personeli katıldı.

Denetimde  Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’nın Akreditasyon Standardındaki,  Yönetim  ve Oda Borsa  Mevzuatı,  Mali Yönetim, İnsan Kaynakları, İş Planlaması ve Yönetim, Haberleşme ve Yayınlar , Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kullanımı, Üye İlişkileri, Kalite Yönetimi, İletişim Ağı , Politika ve Temsil , Bilgi Danışmanlık e Destek, İş Geliştirme ve Eğitim, Uluslararası Ticaret  maddelerindeki yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Denetlemenin ardından TOBB Akreditasyon Kurulu tarafından hazırlanacak rapor doğrultusunda, 2013 yılında dokuzuncu dönem Akredite olan Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası’ nın  Akreditasyon Belgesi yenilenecek.