ODAMIZ 19 KASIM DA ANTALYA YAPEX YAPI FUARINA KATILIYOR

11/04/2016

16-19 Kasım 2016 tarihleri arasında Antalya Expo Center Fuar Merkezi’nde Akdeniz Tanıtım A.Ş. tarafından 24. Yapex Yapı Fuarı düzenlenmektedir.

 

Bu fuar organizasyonuna; 19 Kasım 2016 tarihinde Odamızca gezi düzenlenecektir.

Gezi için sadece ulaşım masrafları Odamız tarafından karşılanacak olup, seyahat süresince özel giderler katılan üyelerimize ait olacaktır.

 

Fuar gezisine katılmak isteyen inşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizin, 18 Kasım 2016 Cuma günü saat 15:00’ e kadar Odamızın 441 3374 numaralı telefonunu arayarak otobüsten yerlerini ayırtmaları gerekmektedir.

 

Hareket : 19 Kasım 2016 Cumartesi günü sabah saat 08:00 da Oda önünden yapılacaktır.

Dönüş   : 19 Kasım 2016 Cumartesi günü saat 17:00 de Antalya’dan hareket edilecektir.

 

Fuarlarla ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır;

 

16-19 Kasım 2016 tarihlerinde 24. kez düzenlenecek olan Yapex Yapı Fuarları, Akdeniz bölgesinde başta turizm yatırımları olmak üzere uzun döneme yayılan büyük ölçekli inşaat yatırımlarını, mimar ve mühendisler ile inşaatçıları, yatırımı süren şantiye profesyonellerini, ayrıca bölgedeki mevcut turizm işletmelerinin yönetim kademelerini ziyaretçi olarak ağırlayan fuar, bu yıl konularındaki çeşitlilikle zengin bir atmosfer oluşturuyor.

 

Yerli ve yabancı menşeli 300'e yakın sektör kuruluşu ile birbirinden farklı birçok ürünün sergilendiği fuarı her yıl 30.000 seçkin profesyonel ziyaret ediyor.

Yapex'de sergilenecek ürün grupları:

İnşaat ekipmanları, Prefabrik yapılar, İnşaat makinaları, Yapı kimyasalları, Duvar malzemeleri,
Duvar kaplama malzemeleri, Otel mobilyaları, İç mekan ve otel kontrat ürünleri, Cephe kaplamaları ve boyalar, Asansörler, El aletleri ve makinalar, Kalıp ve iskele sistemleri, Beton yapı elemanları, Prefabrik yapı elemanları, Banyo ekipmanları, sıhhi tesisat malzemeleri, saunalar, Sıhhi tesisat armatürleri ve borular, Asma tavan ve ara bölme sistemleri, Yüzme havuzları ekipmanları ve kaplama malzemeleri, Elektrik tesisat malzemeleri, Aydınlatma armatürleri, PVC kapı ve pencere sistemleri, Alüminyum doğrama sistemleri, Giydirme cephe sistemleri, Çatı kaplama malzemeleri, Hazır sıvalar, Zemin kaplama malzemeleri, Yalıtım malzemeleri (su, ısı, ses), Doğal granit, mermer, doğal ve kompoze taşlar, Seramik yer ve duvar karoları, Vitrifiye ürünler, sağlık gereçleri, Banyo-mutfak aksesuarları, Hazır mutfak üniteleri, Peyzaj elemanları ve şehir mobilyaları, Enerji sistemleri, İklimlendirme sistem ve cihazları, Bilgi ve otomasyon teknolojileri