ODAMIZ İSTANBUL’DA DÜZENLENEN GIDA FUARLARINI ZİYARET ETTİ

02 Eylül 2016 Cuma akşamı saat 23:00 TE Odamız hizmet binası önünden 1 Otobüs katılımcı 40 kişi ile İstanbul’a hareket edildi.

Cumartesi günü sabah saatlerinde ulaştığımız İstanbul’ da ilk olarak Yeşilköy’de bulunan CNR Fuar Merkezine geçildi. Saat 10:30 da fuar girişi yapan kafilemiz, saat 13.30 a kadar E Uluslararası Fuar ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş. tarafından eş zamanlı olarak düzenlenen “Worldfood İstanbul GIDA 2016 – 24. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı” , “IPACK 31. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı” fuarlarını gezme imkanı buldular.

 Heyetimiz fuarda sergilenen; Bakliyat ve baharattan, bitkisel yağlara, zeytincilikten, çay ve kahve ürünlerine, kuruyemişlerden, konserve, reçel, bal pekmez ürünlerine, süt ve süt ürünlerinden şekerleme ve çikolataya, dondurulmuş gıdadan, et ürünlerine kadar geniş bir yelpazede hazır gıdaları, Ambalajlar, Ambalaj ve paketleme makineleri, Gıda işleme makine ve ekipmanları inceleme fırsatı bularak sektörün gelmiş olduğu son noktayı yakından takip etmiş oldular.

 13:30 da biten fuar gezisinden sonra, İstanbul’ u gezmek isteyen üyelerimiz için serbest zaman bırakıldı, akşam serbest konaklama yapan üyelerimiz ertesi gün yani 4 Eylül 2016 Pazar günü saat 18:00 de Eminönü’ndeki İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin önünde buluşarak Yalvaç’a hareket edildi.