YALVAÇ KAYMAKAMI DR. AHMET SÜHEYL ÜÇER ODAMIZI ZİYARET ETTİ

Yeni göreve başlayan Yalvaç Kaymakamı Dr. Ahmet Süheyl ÜÇER, Odamıza 17 Kasım 2015 Salı günü saat 10:00 ziyaret gerçekleştirdi.

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik’in makamında gerçekleşen ziyarette Kaymakam Üçer’i Oda Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Harun Kurucu, Yönetim Kurulu Üyeleri Atila Başaran, Süleyman Erol, Osman Köse ve Oda Genel Sekreteri Mehmet Sesli karşıladı.
Görüşmede Oda faaliyetleri, İlçedeki sanayi kuruluşları  ve iş adamları hakkında Nuri DİRİK’ ten bilgiler alan Kaymakam Dr. Ahmet Süheyl ÜÇER, İlçemizde yapılacak olan Organize Sanayi (OSB) hakkında Yönetim Kurulu Üyeleri ve Oda Genel Sekreteri Mehmet SESLİ tarafından Bakanlıktan onaylanan Yalvaç OSB İmar Planı üzerinde inceleme yapılarak bilgilendirildi. Daha sonra Yalvaç OSB alanına gidilerek incelemelerde bulunuldu.
Kaymakam Dr. Ahmet Süheyl ÜÇER , ilçenin ticari kapasitesinin artırılması  için Kaymakamlık olarak , tüm kurumlarla birlik ve beraberlik çerçevesinde  uyumlu bir  çalışma sürdüreceklerini dile getirdi. Bu anlamda ilçemizde faaliyet gösteren esnaf ve ticaret erbabının katılacağı bir bilgilendirme toplantısı düzenlenecek. Bu toplantıda işyeri denetimleri konusunda görevi olan SGK, Emniyet Müdürlüğü, Toplum sağlığı merkezi, Tarım ilçe müdürlüğü, belediye zabıtası gibi kurumlar esnafımıza uyulması gereken kurallar hakkında bilgi verecekler. Toplantının tarihi 25 kasım 2015 olarak belirlenmiş olup saat 17’den itibaren Belediye Kültür merkezi düğün salonunda gerçekleştirilecek. Toplantıya bütün esnafımız davetli olduğunu söyledi.
İlçe  ekonomisini kalkındıracak projelere destek vermeye hazır olduklarını belirten Dr. ÜÇER  Oda yöneticilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Resimleri