1 KASIM GENEL SEÇİM SONUÇLARI TÜM KESİMLERE HAYIRLI OLSUN

03/11/2015

1 Kasım 2015 tarihinde yapılan milletvekili genel seçimleri sonucunda seçmenin tercihi tek parti iktidarı yönünde olmuştur. 1 Kasım seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

Seçimlerde büyük bir başarı göstererek milletimizin teveccühünü kazanan Adalet ve Kalkınma Partisi’ni de tebrik ediyor, Mecliste temsil edilecek tüm partilerimizi de kutluyorum.

Ayrıca, Mecliste Isparta’mızı temsil edecek tüm vekillerimize de kutlar başarılar dilerim.

1 Kasım seçimlerinin yüksek katılım ve huzur içinde gerçekleştirilmesinden memnuniyet duyuyoruz. Seçmenimiz, oyları ile ekonomimiz adına çok önemli olan istikrarlı tek partili bir iktidarı meclis içinde ortaya çıkarmıştır.

Artık yoğun seçim gündemini geride bıraktık, seçim atmosferinden bir an önce çıkarak Yalvaç’ımızın, bölgemizin ve Türkiye'nin geleceğini düşünmek zorundayız. Yeniden ve güçlü bir tek parti iktidarının sandıktan çıkmış olması, istikrar, huzur ve güvenin daha da güçlenmesi açısından büyük bir fırsattır.

Yalvaç OSB’nin hayata geçmesi için de geçmiş dönemlerde olduğu gibi yeni hükümetin kurulmasının ardından İktidar Partisinin Isparta Milletvekilleriyle sürekli istişare içinde olacağız.

Önümüzdeki günlerde kurulacak yeni hükümetin ekonominin yanı sıra, tüm alanlarda yeni reformlar yapmasını beklemekteyiz. Uzun zamandır duraksamış olan ekonominin yeniden şahlanması için bunun gerçekleşmesi gerektiğine inanmaktayız.

1 Kasım Seçimleri sonucu ortaya çıkan tablonun sanayicimiz, tüccarımız, ilçemiz, ülkemiz, milletimiz, için hayırlı olmasını diliyorum.

 

R. Nuri DİRİK

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası

Yönetim Kurulu Başkanı