YALTSO’DAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Odamız Yönetim Kurulu Üyeleri, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü olarak seçilen

Odamız Yönetim Kurulu Üyeleri, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü olarak seçilen Prof. Dr. İlker Hüseyin Çarıkçı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

23 Haziran 2015 Salı günü gerçekleşen ziyarete, Oda Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik, Başkan Yardımcıları Harun Kurucu, Ali Erdoğan, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Atila Başaran, Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Erol ve Genel Sekreter Mehmet Sesli katıldı.

Karşılıklı bilgi ve görüş alış verişinde bulunulan ziyarette, Rektör Çarıkçı; Hayırsever işadamı Mustafa Büyükkutlu’ nun, Yalvaç Yüksek Okullarındaki eğitim kalitesine katkıda bulunması amacıyla Isparta Merkezden Yalvaç Meslek Yüksek Okulları’na günübirlik Öğretim Görevlisi taşınması için üniversiteye otobüs hediye edildiğini söyledi.

 Görüşmede Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Dirik, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Üniversite-Sanayi işbirliğini devam ettirmek için karşılıklı işbirliğine her zaman hazır olduklarını dile getirdi ve Çarıkçı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Haber Resimleri