YALTSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İLE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU ÜYELİK BAŞVURULARI BAŞLAMIŞTIR.

08/14/2023

Girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla, Odamız bünyesinde faaliyetlerini yürüten Yalvaç TSO Kadın Girişimciler Kurulu ile Yalvaç TSO Genç Girişimciler Kurulu üyelik başvuruları başlamıştır.

Başvurular https://girisimcilik.tobb.org.tr/ adresinden online olarak başlamış olup, 8 Eylül 2023 Cuma günü saat 17:00’ye kadar devam edecektir.

Yalvaç Kadın Girişimciler Kurul üyeliği 21 kişi ve Yalvaç Genç Girişimciler Kurul üyeliği 21 kişi ile sınırlı olacağından başvuruların ivedilikle gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir.

Kadın Girişimciler Kuruluna üye olabilmek için; ticaret siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya temsilcisi,

Genç Girişimciler Kuruluna üye olabilmek için; 40 yaşından gün almamış, ticaret siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya temsilcisi olması gerekmektedir.

Ayrıca, o ilde bulunan üniversite ya da yüksekokulda görev yapan akademisyenler ve girişimcilik konusunda çalışmalar yürüten üniversite öğrencileri ile birlikte toplum nezdinde saygınlık uyandıran diğer gerçek kişiler de kurul üyesi sayısının %20’sini aşmayacak şekilde kurul üyesi olabilmektedir.

İcra Komitesi seçimleri ise 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10:00-17:00 saatleri arasında fiziki olarak Odamız Hizmet Binasında gerçekleştirilecektir.

https://girisimcilik.tobb.org.tr/  adresinden başvurularınızın yapılmasını rica eder, seçim sürecimizin hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz.