ODAMIZ İSTANBUL’DA DÜZENLENEN GIDA FUARLARINI ZİYARET ETTİ

05 Eylül 2014 Cuma akşamı saat 22:30 da Odamız hizmet binası önünden 1 Otobüs katılımcı 44 kişi ile İstanbul’a hareket edildi.

05 Eylül 2014 Cuma akşamı saat 22:30  da Odamız hizmet binası önünden 1 Otobüs katılımcı 44 kişi ile İstanbul’a hareket edildi.


Cumartesi günü sabah saatlerinde ulaştığımız İstanbul’ da ilk olarak Yeşilköy’de bulunan CNR Fuar Merkezine geçildi. Saat 10:00 da fuar girişi yapan kafilemiz, saat 13.30 a kadar E Uluslararası Fuar ve Tanıtım Hizmetleri A.Ş.  tarafından eş zamanlı olarak düzenlenen “Worldfood İstanbul GIDA 2014 – 22. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı” , “IPACK 29. Uluslararası Ambalaj, Paketleme ve Gıda İşleme Sistemleri Fuarı”  ve CNR Ekspo Fuarcılık/Pozitif Fuarcılık tarafından düzenlenen “Helal Ekspo İstanbul 2014” fuarlarını gezme imkanı buldular.


Heyetimiz fuarda sergilenen; Bakliyat ve baharattan, bitkisel yağlara, zeytincilikten, çay ve kahve ürünlerine, kuruyemişlerden, konserve, reçel, bal pekmez ürünlerine, süt ve süt ürünlerinden şekerleme ve çikolataya, dondurulmuş gıdadan, et ürünlerine kadar geniş bir yelpazede hazır gıdaları, Ambalajlar, Ambalaj ve paketleme makineleri, Gıda işleme makine ve ekipmanları, Helal Gıda ve Meşrubatlar, Gıda Paketleme ve Catering Ekipmanlarını inceleme fırsatı bularak sektörün  gelmiş olduğu son noktayı yakından takip etmiş oldular.


13:30 da biten fuar gezisinden sonra, İstanbul’ u gezmek isteyen üyelerimiz için serbest zaman bırakıldı ve saat 21:30 da Eminönü’ndeki İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin önünde buluşularak Yalvaç’a hareket edildi.