BÜLTEN NO 5- GARANTİ BANKASI PROTOKOL

YALTSO İLE GARANTİ BANKASI A.Ş. YALVAÇ ŞUBESİ ARASINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI Garanti Bankası Yalvaç Şubesi’ne geçtiğimiz günlerde Müdür olarak atanan Baki Kayan, Oda Meclis ve Meslek Komite üyelerini bilgilendirmek üzere 29 Mart 2016 Salı günü 20:30 da Odamızda yapılan Oda Meclis Toplantısı ve Müşterek Meslek Komite Toplantılarına katıldı.

Ticari krediler, pos kullanımı ve diğer bankacılık işlemleri hakkında bilgiler veren Baki Kayan, Yalvaç’a gelmeden önce ticaretin ve ihracatın çok yoğun olarak yaşandığı İstanbul’un Aksaray, Beyoğlu ve Tahtakale semtlerinde çalıştığını söyledi.

 

Baki Kayan konuşmasında, Yalvaç’ta Oda ile birlikte çalışarak Oda üyelerine kendilerini farklı hissettirecek bankacılık işleri yapabileceklerini ve üyelerin kredi almadan önce kredi imkanları konusunda Oda Üyelerine yönelik olarak danışmanlık hizmeti verebilecekleri belirtti.

 

Ticari kredilerde 3-6 ve değişik dönemsel olarak geri ödemeli seçeneklerin uygulanabileceği,

 

48 günlük blokeli işlem yapan pos cihazlarında ciro sınırlaması olmadan sıfır komisyon uygulamalarının olduğunu ifade etti.

 

Kayan konuşmasının devamında, İhracat konusundaki deneyimlerini firmalarla birebir çalışarak veya gerçekleştirecek toplantılarla yardımcı olabileceklerini, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası ile Banka arasında yapılan protokolle Oda üyelerimizin Garanti Bankasında ayrıcalığını hissedeceklerini dile getirdi.

 

Oda Meclis Başkanı Fevzi Yüncü; İlçemizdeki görevine yeni başlayan banka müdürü Baki Bey’e verdiği bilgiler ve destekleri için teşekkür ederek, görevinde başarılar diledi.

 

Üyelerimiz Odamıza kayıtlı olduklarını gösterir belgeler ile Garanti Bankası A.Ş. Yalvaç Şubesi’ne müracaat ederek işbirliği imkanlardan faydalanabilirler.

 

Yapılan protokol ile ilgili fiyatlandırmalara Odamızın www.yalvactso.org.tr web sayfasından ulaşılabilmektedir.

 

 

 

Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası

Yönetim Kurulu